• تماس باما
 • کاربر گرامی در صورت داشتن سوال می توانید ابتدا صفحات راهنمای درج آگهی رایگان و ویژه ، تعرفه درج آگهی ویژه و ستاره دار و ویژه و افزایش اعتبار ریالی   (نحوه پرداخت هزینه درج آگهی ویژه) را مطالعه بفرمایید.
   

  همچنین می توانید سوالات مطرح شده در ذیل را مطالعه فرماييد.

   

   سوالات مربوط به ثبت ، ويرايش و به روز رساني آگهي های ویژه و رایگان

  چگونگی ثبت آگهی ویژه و رایگان

  براي ثبت هر نوع آگهي می بايست ابتدا در سايت ثبت نام نماييد و پس از ورود به محيط كاربري از منوي سمت راست با كليك بر گزينه افزودن آگهي ویژه یا آگهي رایگان، در صفحه جديد آگهي خود را ثبت نماييد. آگهي هاي ثبت شده بعد از تاييد مديريت سايت فعال مي شوند.
  توجه 1: آگهی های شما پس از ثبت و یا ویرایش در قسمت آگهی های غیر فعال مشاهده خواهند شد و پس از تایید مدیریت به قسمت آگهی های فعال منتقل می شوند.
  توجه 2: تغییرات حاصل از ویرایش آگهی ها حداکثر 24 ساعت پس از تایید دوباره آگهی اعمال خواهد شد، لذا اگر بعد از این مدت تغییرات حاصل نشد با ما تماس بگیرید.

  چگونگی ویرایش آگهی ویژه و رایگان

  براي ويرايش متن و يا ديگر مشخصات آگهي خود پس از ورود به محيط كاربري بايست از منوي سمت راست صفحه، بر روي گزينه لیستآگهي كليك كرده در صفحه جديد با ويرايش آگهي مشخصات مورد نظر آگهي را تغيير دهيد. آگهي هاي ويرايش شده تا زمان تاييد مجدد توسط مديريت سايت غير فعال شده و پس از تاييد مديريت دوباره فعال مي­شوند

   

  چگونگی تمديد آگهی ویژه و رایگان

  براي تمديد آگهي ویژه و ستاره دار ابتدا باید اقدام به افزایش اعتبار ریالی مورد نیاز نمایید سپس پس از ورود به محيط كاربري از منوي سمت راست صفحه، بر روي گزينه  لیستآگهي كليك نمایید و در بخش مدیریت آگهی بر روی «ویرایش» آگهی مورد نظر کلیک نموده و در صفحه ویرایش آگهی با وارد نمودن اطلاعات افزایش اعتبار ریالی، مهلت اعتبار آنرا افزايش دهيد .

  براي تمديد آگهي رایگان می توانید پس از ورود به محيط كاربري از منوي سمت راست صفحه، بر روي گزينه  لیستآگهي كليك نمایید و در بخش مدیریت آگهی بر روی «بروز رسانی» آگهی مورد نظر کلیک نمایید .  چگونگي ثبت و افزودن آگهي ويژه و ستاره دار

  ثبت آگهي ويژه هيچ تفاوتي با آگهي هاي رايگان ندارد. تنها نكته كليدي اينكه براي ثبت هر نوع آگهي ويژه مي بايست ابتدا حساب كاربري شما اعتبار كافي را داشته باشد و بعد از آن اقدام به درج آگهي نماييد، چون هيچ يك از آگهي هاي ويژه بدون اعتبار در سايت تاييد نخواهد شد. براي افزایش اعتبار ریالی به حساب خود به صفحه افزایش اعتبار ریالی مراجعه فرمایید.

   

  سوالات مربوط به پرداخت ها و شارژ حساب كاربري

  چگونگي استفاده از پرداخت الکترونیک بانک هاي ملت و پارسیان (با عرض پوزش پرداخت آنلاین در حال حاضر غیرفعال است)

  شيوه درج آگهي ويژه، بصورت پرداخت الكترونيك همانند پرداخت حضوري مي‌باشد، بااين تفاوت كه بجاي رفتن به بانك براي پرداخت پول، این سایت شما را به وبسايت بانك هاي ملت و پارسيان هدايت مي‌كند.کلیه دارندگان کارت های بانكي عضو شتاب پس از تهیه رمز اینترنتی از طریق شعب بانك خود امکان پرداخت آنلاین در سایت لیدی کالا را دارند.

  پس از ورود به محیط کاربری از منوی حساب کاربری بر روی فرم پرداخت تعرفه کلیک کرده و با انتخاب يكي از گزینههاي "پرداخت الکترونیک ملت" يا "پرداخت الکترونیک پارسیان" ، مبلغ آگهی و یا مبلغی بیشتر برای ثبت آگهی های بعدی را وارد نموده و بر روی ادامه کلیک نماییددر مرحله بعدی میزان شارژ حساب خود را تایید کرده و به وب سایت بانک ملت يا پارسيان وارد می شویدپس از آنكه به وب سايت بانك وارد شديد، در آنجا نام فروشنده كه "لیدی کالا" مي‌باشد و مبلغ پرداختي را مشاهده مي‌كنيدشماره و اطلاعات ديگر مربوط به كارت بانک خود را در جايي كه مشخص شده است وارد نماييدسپس با تاييد پرداخت، بانك دوباره شما را به این سایت "پیام سرا" ارجاع مي دهد و شما در سايت لیدی کالا تاییدیه پرداخت خود را مشاهده مي‌كنيد و مبلغ شما پرداخت شده‌است. حال در سمت راست منوی کاربری میزان اعتبار شما نمایش داده می شود

  چگونگی شارژ حساب کاربری پس از واریز وجه به صورت كارت به كارت ( عابر بانک) و يا مراجعه به شعب بانك

  پس از ورود به محیط کاربری از منوی حساب کاربری بر روی فرم پرداخت تعرفه کلیک کرده و در صفحه باز شده مبلغ واریزی خود ر به ریال با انتخاب نوع حساب واریزی (سپهر صادرات، سیبا ملی و یا پارسیان) وارد نموده و بر روی گزینه ادامه کلیک می نمایید. در صفحه جدید باز شده سریال فیش نقدی و یا شماره ارجاع عابر بانک را در قسمت شماره سریال وارد نموده و با انتخاب تاریخ مبلغ واریزی و فشردن کلید تایید مشحصات پرداخت شما برای مدیر سایت ارجاع می شود. در صورتیکه مشخصات ارجاعی شما درست باشد، مدیریت سایت لیدی کالا حداکثر پس از 4 ساعت مبلغ واریزی را تایید نموده و پس از آن حساب شما شارژ می شود.

   

  محتوای آگهی ها و تماس با آگهی دهندگان 

  چگونگی تماس با آگهی دهنده

  در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد. بنابراين مدیریت سايت لیدی کالا از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است . تایید آگهی در سایت بنابر مغایر نبودن با قوانین صورت می گیرد. و با توجه به تعداد زیاد آگهی در سایت، محتوای هیچ یک از آگهی‌ها، حتی آگهی‌های ویژه مورد قبول رسمی سایت لیدی کالا نمی‌باشد. این موضوع حتی در مورد آگهی‌هایی که در مجلات چاپی رسمی نیز درج می‌شود، صدق می‌کند. .

   

  قبل انجام هرگونه معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در کسب اطمینان از آگهی دهنده دقت داشته باشید .

  در صورتی که از یک آگهی شکایت دارید و یا آن آگهی مغایر با قوانین سایت است آنرا با مدیریت لیدی کالا مطرح کنید.

   

   
   
  لطفا در صورتی که همچنان سوالی در زمینه درج آگهی رایگان و ویژه، افزایش اعتبار و پرداخت تعرفه بانکی داشتید، با ما تماس بگیرید.
  لطفا جهت ارسال پیام، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال پیام کلیک کنید.
  یا می توانید به ایمیل
  ایمیل ارسال بفرمایید.
   
  با تشکر فراوان
  تیم مدیریتی آپاتیها

   

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :    
تلفن :  
تلفن همراه :  
نشانی :
وب سایت :
توضیحات :