• رنگ، نور و زندگی برای فرشتگان زمینی!۱۳۹۳/۰۸/۱۹
 •  کلاس درس جدید گروه هنری ( آرت دی ساوت) موضوع جالبی برای این گزارش است. این موسسه که با هدف بالا بردن توانایی هنری افراد کم توان ذهنی فعالیت می کند بر پایه ی کار گروهی افراد، با کمک چند مربی قابل در فضایی آرام و شاد کلاس ها و گالری ها جالبی برگزار می کند.

  رنگ، نور و زندگی برای فرشتگان زمینی!
  معماری نیوز: این گالری کم نظیرکه در دهکده ی دینگی (استرالیا) قرار گرفته، دور از دیگر گروه های هنری،  مشغول  فعالیت های هنری است و همانند هنرجویان ناتوان و کم توان خود که در حاشیه ی این جهان زندگی می کنند ، با حرکتی سمبلیک خود را به گوشه ای خلوت کشانده است.

  تلاش این موسسه در جهت پیشرفت در مسیر اصلی زندگی بعنوان عضوی از این دنیا است، به همین علت از تمایلی که به پر رونق شدن فعالیت های هنری اش در سطح ملبورن داشته تا حدودی دست کشیده است.


  به گزارش معماری نیوز، از میان 16 طراحی فوق العاده، طرحی که از سوی باب ، یکی از اعضای این گروه هنری برای ساخت این گالری ارائه شد، پذیرفته و اجرا گردید. شکلی مستطیل مانند که روی چهار چرخ قرار گرفته با دری نیمه باز که سرک کشیدن به داخل را آسان کرده است، طرح وی بود.

  در آخر با اشتیاق به داشتن فضایی امن و آرام این گالری رویایی تاسیس شد. چیزی که در این جعبه ی خاکستری به وفور می یابید رنگ، نور، انرژی و زندگی ست که تنها با ورود به آن این زیبایی ها را  به خوبی درک خواهید کرد.


  این ابر رنگین مواقعی درهای خود را به روی عموم می گشاید و هنر افراد درونش را به نمایش می گذارد. طبق طراحی صورت گرفته  دیواره ها به سقف مبدل می شوند و سایبان های رنگارنگ گشوده می شوند.

  اما زیبا تر از تمامی این ها هنرمندان این مجموعه هستند که این مکان را خاص و متفاوت ساخته اند و همچون فرشتگانی در قلمرو هنری خود مشغول به خلق آثار بی مانند هستند.